چه شد که قرار شد از شبکه دو پخش شود؟

- از اول هم قرار بود از شبکه دو پخش شود ولی آقای دارابی به ما قول داده بودند این سریال را از شبکه سه پخش کنند.

آقای پورمحمدی به مراسم تقدیر از عوامل کیمیا نیامدند؟

- چرا، آمدند.

به سریال انتقادی داشتند؟

- هم تشکر کردند و هم انتقادهایی را که به سازمان درباره کیمیا گفته شده بود را برای ما خواندند. همه می گویند آقای پورمحمدی شوخ طبع و رک و صریح اللهجه است. آقای شفیعی هم دو مورد را پاسخ دادند. درباره گریم و حضور نیروهای دریایی در زمان جنگ.

اینکه می گویید نزدیکان شما این سریال را بیشتر دیدند شاید به این دلیل باشد که نام سریال کیمیا بود و شما نقش اول آن بودید. من هم اگر یک آشنایی داشته باشم که نقش اول یک سریال صد قسمتی پرستاره باشد، حتما آن را می بینم.

- نه اینطور نیست. به نظر من بهترین باکس برای پخش یک سریال ماه رمضان است. یعنی وقتی کاری برای باکس ماه رمضان به من پیشنهاد می شود اینطوری آن را می خوانم که ان شاءالله خوب است و بازی می کنم. در بقیه موارد می گویم ان شاءالله جوری باشدکه نروم. <<خداحافظ بچه>> در ماه رمضان و شبکه سه پخش می شد. <<روز حسرت>> هم همینطور. ولی نشاندن مخاطب عام پای تلویزیون در باکسی به غیر از ماه رمضان، آن هم وقتی که به رنگ و لعاب شبکه جم عادت کرده اند، کار آسانی نیست.

منظورم این است که حتی نزدیکان خودم هم که از طرفداران سریال های ترکیه ای بودند، کیمیا را بدون اینکه بگویم، می دیدند. آنقدر به سریال های جم عادت کرده بودند که مثلا می گفتم، عمه تو رو خدا سریال من را یک قسمت ببین، ببین چه شکلی شده ام، می گفت نه، یاسمین (کاراکتر یکی از سریال های جم) خیلی خوشگل است! نمی توانم تو را ببینم. خب کاری نمی توانستم بکنم. بعد هم رفتم دیدم راست می گوید، واقعا خوشگل است! (خنده)

حاشیه های ماجرای گریم چه بود؟ مسائل دیگر مربوط به طراحی صحنه و عوامل دیگر است ولی مردم واقعا حساس شده بودند که این بازیگر الان واقعا 47 ساله است؟ یا چرا بازیگرها وقتی پیر می شوند فقط عینک می زنند و .؟

- این هم واقعا به من ربطی ندارد. من نمی دانم امیر اسکندری چرا آن مصاحبه را انجام داد. در فاز سه آقای عبدالله اسکندری برای گریم من لطف کردند و تشریف آوردند چون نسبت به ابروهای دوره نوجوانی من انتقادات بسیاری شد، . و من این مشکل را از همان ابتدا می گفتم. ولی کسی گوش نکرد.

شخصیت پردازی سریال کیمیا

گریم های سریال کیمیا

سریال کیمیا در شبکه 3

نظر مهراوه شریفی نیا راجب سریال کیمیا

فیلم های سینمایی مهراوه شریفی نیا

سریال های مهراوه شریفی نیا

سریال ,هم ,شبکه ,کیمیا ,آقای ,پخش ,سریال های ,ماه رمضان ,از شبکه ,سریال را ,به سریال

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

شب که میشه سیلور مووی- دانلود فیلم و سریال ایرانی و خارحی جدید ویتامین هیچ اخبار سینما خاتون | دانلود رایگان سریال خاتون علی موسوی بازیگر سینما مهدی طارمی به الغرافه قطر پیوست!!!! نمایندگی پخش و فروش تنباکو های النخل الفاخر مزایا negarehist پخس اسباب بازی دراستان اردبیل